Topbanner

Intern kontakt

Intern kontakt til INFHVK SSJ

Ledelse:
Kompagnichef (KC)
Jens Thaysen
Tlf. 28 10 67 21
Email: j.l.thaysen@hotmail.com   


Næstkommanderende (NK)
Thomas Martin Skyum
Tlf. 61 54 06 48
Email: tmskyum@gmail.com

Uddannelses stabsofficer (UDSTOF)

Bjarne Jensen
Tlf. 22 79 07 75
Email: 231964@hjv.dk 


Stabsfunktioner:
Kommandodelingsfører (DF/KDO)
Steen Stig Larsen
Tlf. 23 71 05 20
Email: 245716@hjv.dk

Kommandobefalingsmand (KDOBM)
Anders Breinholt
Tlf. 25 50 63 13
Email: breinholt.anders@gmail.com

Forsyningsbefalingsmand (FSBM)
Brian Pedersen
Tlf. 20 25 63 41
Email: fssek.ssj@gmail.com

Skydelærer (SKYLÆ)
Kim Toft
Tlf. 28 56 76 08
Email: kimvtoft@gmail.com

Rekrutteringsofficer (ROF)
Bjarne Jensen
Tlf. 22 79 07 75
Email:
231964@hjv.dk

Kontaktofficer (KOF)
Jakob Mogensen
Tlf. 24 42 71 62
Email: j.n.mogensen@gmail.com

Signalbefalingsmand (SIGBM)
Morten Svenson
Tlf. 23 46 48 46
Email: 311177@hjv.dk

IT befalingsmand (ITBM)
Morten Svenson
Tlf. 23 46 48 46
Email: 311177@hjv.dk



Infanterideling INFHVK SSJ:
Delingsfører (DF/INF)

Stiwi Serup Ingersvang
Tlf. 40 31 76 90
Email: serup.ingersvang@gmail.com

1. del 1. grp (syd)
Kim Jeppesen
Tlf: 24 22 28 19
Email: Jeppesen8@msn.com

2. del 1. grp (nord)
Kasper Iversen
Tlf: 28 25 13 76
Email: kasper.iversen26@gmail.com


Motoriseret Overvågningsdeling:
Delingsfører (DF/MOTOV)
Johnni Hass 
Tlf. 61 18 93 30 
Email: jhaas@mail.dk

Næstkommanderende (NK/MOTOV)


Patruljedeling:
Delingsfører (DF/PTR)
Niels Broder Weldingh
Tlf:
42 26 75 45
Email:
362973@hjv.dk

Næstkommanderende Patruljedeling (NK/PTR)
Daniel Hansen
Tlf. 20 84 07 83
Email: mudalle@hotmail.com


Infanteridelinger EKSTERNE:
HVK HADERSLEV S


HVK VARDE

HVK Esbjerg City

Kontaktinformation tilgår!

Hjemmeværnskommandoen - Vordingborg Kaserne - Sankelmarksvej 26 - 4760 Vordingborg - Telefon: +45 7282 0000 - E-mail: hjk@hjv.dk - EAN:5798000201224